JALUSSA - Desen Tasarım - Film Çıkış - Emprime Baskı
Jalussa Desen Tasarım
   
OFİSİMİZ
DEPARTMANLARIMIZ
MAKİNALARIMIZ
ARAÇLARIMIZ
DESENLERİMİZ
İLETİŞİM

Keresteciler Sitesi Savaş Cad. Meşe Sok. No:12 Levent Han Kat:2
Merter/Güngören/İstanbul

Tel: +90 212 637 19 07-08
Jalussa@jalussa.com

JALUSSA DESEN TASARIM

Jalussa Desen Tasarım  olarak tekstıl sektöründe üstlenmiş olduğumuz misyonun ne denli önemli olduğunun bilinciyle 1995 ten bu yana başlattığımız oluşumun her geçen yıl gelişerek ve büyüyerek siz müşterilerimize en yüksek kalite ve standartta  hizmet vermeyi hedeflemiş bulunmaktayız. 

KALİTE

» Kaliteden ödün vermeden üstlenilen işlerin profesyonel kadro ile en kısa zamanda teslim edilmesi…

» Zaman kayıplarının önüne geçmek için kullanılan sistemlerin periyodik  bakımlarına ve yenileme süreçlerine özen gösterilmesi…

» Çalışan personelin motivasyonunu arttırıcı aktivitelerin uygulanması hususunda sosyal iletişimlerin canlandırılması…..

» Mesleğin kalıcılığı ve ileriki nesillere aktarılması konusunda  her yıl Meslek Liseleri ve Güzel Sanatlar Akademisinden  aldığımız stajer öğrencilere mesleki ve sosyal eğitimleri  vererek pratiklerini geliştirip, uzman desinatörler olarak iş dünyasında yerlerini alma konusunda desteklerimizin sürdürülmesi….

» Yıllık kapasitenin arttırılması ve daha iyi ve kaliteli üretim konusunda stratejilerin belirlenmesi için düzenli toplantı ve demonstrasyon çalışmalarının yapılması…

» Jalussa Desen Tasarım ‘ın Toplam Kalite Standartlarına erişme yolundaki çalışmalarıdır.


Copyright © 1995 - 2009 Jalussa.com- Her hakkı saklıdır. | Yasal Uyarı | Site Haritası |   Türkçe English Russian